• Головна
  • Автоматичний нумератор датер MY-380F/W

Автоматичний нумератор датер MY-380 F/W

Автоматичний датер My-380 підходить для нанесення маркування на нарізний етикетці, тонкому картоні, папері, алюмінієвій фользі, плівці та ін.
До покупки маркиратора рекомендуємо замовити безкоштовне тестове маркування.

625$

Розрахунок в гривні по курсу НБУ

Основні
Країна виробникКитай
Виробник  Hualian Machinery Group
Гарантійний термін3 міс
Користувацькі характеристики
Вага26 кг
Габарити440 × 465 × 300 мм
Способ печатиКонтактний: шляхом прокатування по пакувальному матеріалу циліндричного тримача з гравірованими латунними символами, змоченими термопластичним чорнилом
Друкує на матеріалахПапір, картон, нарізні етикетки і т.п.
Розмір етикеткиL: 50-550 мм; W: 30-300 мм
Швидкість друкудо 300 відбитків / хвилину. Залежно від розміру етикетки
Витратний матеріалТермопластичні фарбувальні ролики / Чорнильні картриджі
Высота символів3 мм
Режим переміщення виробуБезперервний

Автоматичний настільний нумератор датер MY-380F/W призначений для автоматичного нанесення маркування (дата виготовлення і кінцевого споживання, номер змін, номер партії і т.д.) на різні плоскі вироби (нарізні етикетки, картонні коробочки, картки, пакети, конверти і т . Д.) виготовлені з паперу, картону, полімерних плівок, алюмінієвої фольги.

Маркиратор MY-380F/W використовує контактний спосіб маркування, заснований на перенесенні термопластичних чорнила з фарбувального ролика на виріб шляхом прокатування циліндричного тримача з гравірованими латунними символами по його поверхні.
В якості витратних матеріалів використовуються фарбувальні ролики просочені термопластичними чорнилом, які не містять розчинників, а, отже, при їх використанні відсутні будь-які забруднення, неприємні запахи і ризик для здоров’я персоналу. При цьому відбиток, зроблений таким чорнилом швидко висихає і виходить якісним і чітким. Заміна використаного фарбуючого ролика на новий займає кілька хвилин. Оскільки термопластичне чорнило є неотруйними — вони знайшли широке застосування в харчовій і фармацевтичній промисловості.

Нумератор оснащений програмованим лічильником маркувань із зупинкою на заданій кількості відбитків, автоматичним температурним контролем, настроюється позиціонування друку, автоматична швидкість з можливістю друку до 300 шт./хв. (В залежності від розміру етикетки).

Даний настільний нумератор не вимагає підключення до стисненого повітря. Для початку роботи достатньо встановити символи в текстовий тримач (або завантажити дані в принтер U2) і включити електроживлення. Корпус виконаний з нержавіючої та антикорозійного сталі, покритої емаллю.

Існує модифікована версія обладнання з інтегрованим принтером U2

Схема співпраці з нами дуже проста

Заявка

Ви залишаєте заявку на сайті через форму зворотнього зв'язку.
Direction Arrows
Крок 01

Тести

Ми зв'яжемось з Вами для проведення тестів принтера на Вашій упаковці.
Direction Arrows
Крок 02

Рахунок і договір

Скадаємо договір співпраці та формуємо рахунок на оплату.
Direction Arrows
Крок 03

Відвантаження

Надсилаємо оплачене замовлення "Новою поштою" за рахунок відправника.
Крок 04

У Вас залишились питання?

Заповніть форму і ми передзвонимо Вам